Girişim Sermayesi Yatırımları ve Start-Up’lar
Girişim Sermayesi Yatırımları ve Start-Up’lar

Türkiye’de son yıllarda çok fazla Start-Up şirketin kurulmasına bağlı olarak bu Start-Up’lara yatırım yapan Girişim Sermayesi Yatırımları da artış göstermiştir. Gelişen bu ekosistemin içerisinde sektörün ve Start-Up’ların gelişiminde rol almanın heyecanını yaşadığımız için gururluyuz.

Hukuk Büromuz Start-Up’larla ve Girişimcilerle şirket kuruluşundan itibaren yakın ve güçlü bir ilişki içerisinde olarak ihtiyaç duydukları hukuki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. Bu şirketlerin gelecekte ulaşmayı hedefledikleri yolda onların bir paydaşı olmanın eşsiz deneyim ve tecrübesine sahibiz.

Start-Up’lara daha kuruluşlarından itibaren uygun sermaye şirketi türünün belirlenmesi, ortaklık sözleşmelerinin düzenlenmesi gibi temel destekleri büyük özveri ile sunuyoruz. Devam eden süreçte şirketlerin gelişmesine ve yatırımcı ihtiyacına göre hisse opsiyon anlaşmaları, finansman modeli oluşturma, yatırım anlaşmaları, melek yatırımcı temini, yatırım sürecinin hukuki dizaynını yerine getiriyoruz.

Ayrıca kurumsal ve bireysel, yerli ve yabancı yatırımcılara girişim sermayesi yatırımları ve Start-Up’lara ilişkin hukuki konularda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.